7 sie 2013

Gry z Violettą

Znalazłam kilka polskich gier z Violetty.Macie linki są puzzle,ubieranki i wiele innych.Wytłumaczę też o co w nich mniej więcej chodzi :)

Ubieranka Violetty:
W tej grze chodzi o to żeby jak najładniej ubrać Violettę.Tu macie link i opis tej gry:

Tym razem Violetta musi przygotować się na bal maturalny. Ma zamiar zostać królową balu jednak bez twojej pomocy na pewno nie uda jej się zająć pierwszego miejsca. Wybierz dla niej jedną z dostępnych fryzur, możesz także zmienić bohaterce kolor oczu oraz suknię w której wystąpi. Miłej gry!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,294,violetta-dress-up-ubieranka-violetty

Puzzle :

W tej grze musicie ułożyć puzzle z przedstawioną Violettą w najkrótszym czasie!

Violetta to serial wyprodukowany przez Disney Channel. Opowiada on o przygodach pewnej, niezwykle utalentowanej wokalnie nastolatki która swoje umiejętności śpiewania odziedziczyła po mamie. Spróbuj ułożyć puzzle przedstawiające tytułową bohaterkę w jak najkrótszym czasie!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,276,disney-violetta-puzzle-violetty

Puzzle:

W tej układance chodzi o to by poukładać puzzle w dobrych miejscach:

Jeśli uważacie się za prawdziwe fanki Violetty to z pewnością rozpoznajecie wszystkie postacie widoczne na zdjęciach. Violetta znajduje się w samym centrum a oprócz niej znajdują się na nim także cztery inne osoby. Przeciągajcie małe fragmenty ulokowane z lewej strony i nakładajcie je na właściwe miejsca tej scenki aż ułożycie całą układankę!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,572,disney-violetta-puzzle-postacie-serialu

Puzzle:

Heh najwięcej jest puzzli.W tych puzzlach musicie ułożyć pocałunek Leona i Violetty.To coś dla fanek Leonetty:

Nowa gra przeznaczona przede wszystkim dla miłośniczek serialu Violetta. Tym razem będziecie musiały ułożyć z elementów zdjęcie przedstawiające romantyczny pocałunek Violetty i Leona. Nie są to typowe puzzle polegające na przeciąganiu i upuszczaniu fragmentów. Kliknij jeden z obrazków i wskaż inny, z którym ma się on zamienić i spróbujcie naprawić to zdjęcie!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,569,violetta-kiss-pocalunek-wioletty-i-leona

Śpiewająca Violetta:

Bardzo fajna gra oparta na telenoweli Violetta. Wybierzcie jedną z waszych ulubionych postaci serialu i pomóżcie jej w śpiewaniu łapiąc wyskakujące z dołu ekranu nuty i klucze muzyczne. Za pomocą myszki przesuwajcie kursor po ekranie zbierając nuty. Za każdą nutę lub inny znak muzyczny zdobywacie punkty. Aby ukończyć poziom będziecie musiały zebrać ich określoną ilość.
http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,579,violetta-sing-spiewajaca-wioletta

Układanka-Zakochana Viola
 Gra oparta na serialu emitowanym na kanale Disney Channel - Violetta. Są to kolejne puzzle w których będziecie musiały uporządkować wszystkie fragmenty zdjęcia przedstawiającego Violettę oraz jej chłopaka. Aby zamienić ze sobą kawałki zdjęcia wystarczy że klikniecie myszką na fragment który chcecie przestawić a następnie na miejsce w którym ma się on znaleźć.

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,278,zakochana-violetta-puzzle

Memory-Violetta:

Jeśli jesteście fankami serialu Violetta emitowanego na Disney Channel to spróbujcie swoich sił w najnowszej grze! Jest to gra ćwicząca pamięć. Odkrywajcie kolejno różne karty przedstawiające zdjęcia bohaterów serialu i szukajcie par! Jeśli na odkrytych obrazkach będzie znajdowało się to samo zdjęcie karty pozostaną odkryte.

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,295,violetta-memory-pamiec-violetty

Układanka-Tomas

Coś dla fanek Tomasa.

Thomas to kolejny bohater znany z pewnością każdej fance telenoweli Violetta. Uwielbia grać na gitarze i śpiewać, w swoich utworach ukazuje swoją osobowość. Jego rodzinnym krajem jest Hiszpania a do Studio 21 dostał się dzięki stypendium przyznanym mu przez profesora Beto. Po pewnym czasie zakochuje się w Violettcie i staje się głównym rywalem Leona w walce o jej względy. Koniecznie zagrajcie i spróbujcie ułożyć zdjęcie piosenkarza podzielone na 20 puzzli!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,522,violetta-thomas-puzzle-ukladanka-thomasa

Violetta-Make up

A teraz umaluj Violettę jak najładniej możesz:
Zróbcie wszystko aby przygotować piękną bohaterkę serialu Disneya - Violettę na spotkanie ze swoimi fanami! Czeka na was bardzo dużo pracy. Aby Violetta wyglądała pięknie będziecie musiały zająć się jej fryzurą. Możecie wyprostować jej włosy prostownicą, nakręcić loki a nawet przefarbować je na inny kolor. W ikonkach znajdziecie również tusze do rzęs, pomadki, cienie do powiek, szminkę oraz ładne i modne bluzki. Miłej zabawy!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,293,violetta-make-up-makijaz-violetty

A to dla fanów Tomaletty:

Zanim rozpoczniecie grę przyjrzyjcie się uważnie tej romantycznej scenie przedstawiającej Tomasa grającego Wioletcie na gitarze. Za chwilę obrazek zostanie podzielony na 15 fragmentów które będziecie musiały poukładać w prawidłowe miejsca na siatce. Poświęćcie na to trochę czasu i odtwórzcie to romantyczne zdjęcie.

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,576,violetta-and-thomas-puzzle-ukladanka-tomasa-i-wioletty

Szukanie ukrytych liczb

A teraz na tle postaci z Violetty macie znaleźć ukryte cyfry i liczby

Kolejna gra nawiązująca do argentyńskiego serialu o przygodach uzdolnionej piosenkarki Violetty. Tym razem zabawa będzie polegała na odszukaniu wszystkich liter ukrytych na zdjęciu przedstawiającym wszystkich bohaterów! Przesuwajcie szkło powiększające myszką i znajdźcie każdą liczbę!

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,277,disney-violetta-szukanie-ukrytych-liczb

Sesja Violetty:

Tym razem zastaniecie Violettę podczas sesji w studiu nagraniowym. Ekran gry został podzielony na dwa obszary. W lewym znajdują się fragmenty które będziecie przeciągać na prawe pole. Przyjrzyjcie się uważnie zdjęciu ponieważ za chwilę zostanie ono podzielone na kwadratowe fragmenty. Znajdźcie właściwe miejsce dla każdego z nich a ujrzycie bohaterkę śpiewającą do mikrofonu.

http://gry-dladziewczyn.org/opisgry,570,violetta-studio-session-sesja-wioletty

52 komentarze:

 1. woileta jest fajna

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć kochani to ja Violetta przepraszam że z Animowego pisze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możliwe, że jesteś prawdziwą Violettą . Violetta pisze po Hiszpańsku. I też lubię Violettę !

   Usuń
  2. Ta akurat to prawdziwa Viola kto by ci wierzył. A sama nie wiesz pewnie jak ma naprawdę na imię.

   Usuń
  3. NIE PODOBA MI SIĘ TO CO NAPISAŁEŚ

   Usuń
 3. ałtografy dla wszystkich w sobote w warszawie

  OdpowiedzUsuń
 4. violeta jest najlepszom piosenkarkom

  OdpowiedzUsuń
 5. Violetta jest najfajniejszą i też moją ulubioną piosenkarką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. violetta jest najfajniejsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. violeta jest fajna i ladma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. violetta jest brzydka i nie ładna

   Usuń
 8. tini jesteś nnnnaaaaajjjjjllllleeeeeeppppppssssszzzzzaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale jesteś głupia , bo tak głupio piszesz

   Usuń
 9. KOCHAM VIOLETTE CASTIO JESTEM JEJ 1 FANKĄ

  OdpowiedzUsuń
 10. VIOLETTA KOCHAM CIE PRZYJADE DO CIEBIE

  OdpowiedzUsuń
 11. KOCHAM VIOLETTE JESTEM JEJ FANKĄ NR. 1

  OdpowiedzUsuń
 12. JESTEM FANKĄ VIOLETTY KOCHAM JĄ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawde ? ojej ja z niej biore przykład ooooo

   Usuń
 13. najlepsza i największa fanka tego filmu nikt mnie nie pobije ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 14. a czy wiecie jak ma na imie violetta bo ja wiem martina sttosles ******************************

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie bo MARTINA STORSSLE

   Usuń
  2. Nie bo MARTINA STOESSEL

   Usuń
 15. a dla czego piszesz jak ty jestes wioleta w 3osobie

  OdpowiedzUsuń
 16. viola kocham cie

  OdpowiedzUsuń
 17. Najlepszy serial na Disney chanel

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja jestem fankom nr.1 na całym świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. VIOLETTA JEST SUPER !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 20. ja i moja siostra jesteśmy twoimi fankami nr1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie bo ja jestem a a grałaś w filmie ja jestem ta curką esmeraldy

   Usuń
 21. kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooooooooccccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmm ccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 22. mam plotkę bo dieo będzie z violettą biedna viola co nie

  OdpowiedzUsuń
 23. ja bardzo kocham jorge to jest lol

  OdpowiedzUsuń
 24. violetta bendzie z diego oooooooooooooooooooooooooooo

  OdpowiedzUsuń
 25. kocham leon!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. fajna jest Violetta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 27. violetta jest superowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. fajnaaaaa
  viola i laraaaa

  OdpowiedzUsuń
 29. świetna muza

  OdpowiedzUsuń
 30. Kocham violette !!!!!!! Jestem V-Fanką nr 1 na całym świecie !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 31. Kocham Leona on jest śliczny najpiękniejszy na świecie taki przystojny !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. kocham cie violetta mam z ciebie wszystkie rzeczy kture są z violetty nawet poduszke znam wszystkie piosenki i pamientam wszystkie odcinki na pemieć z 1 i 2 sezonu ale z drugiego tylko 46 bo narazie laciało tlko tyle

  OdpowiedzUsuń
 33. It's really very complicated in this full of activity life to listen news
  on TV, thus I only use internet for that reason, and
  obtain the newest news.

  Feel free to surf to my page ... http://iosgamescheats.blogspot.com/2014/02/real-racing-3-hack-and-cheats-unlimited.html

  OdpowiedzUsuń
 34. wesce z to sroletto

  OdpowiedzUsuń
 35. Dlaczego kocham Martine Stoessel serialową Violette za to ze jest piąkna za to ze pięknie śpiewa ma super styl ma Fajną figure MARTINA KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 36. najlepsi z studia 21 jest viola,cami,fran,león,maxi,

  OdpowiedzUsuń
 37. kocham violette i jade na koncert do warszawy na żywo zobacze tini jupi

  OdpowiedzUsuń