7 lis 2013

BESTY (cz. 4)

To już kolejna część BESTÓW związanych z serialem "Violetta" lub aktorami czy postaciami z niego :) Miało nie być dziś postów, ale jednak weszłam.
INFO
Mam dla was taką prośbę. Otóż to jest nie możliwe żeby na BESTACH siedzieć przez cały czas. Nie dodajemy więc ich za dużo i nie są to wszystkie które się tak znajdują. To po prostu jest niemożliwe ;) Więc wpadłam na pomysł że jeśli ktoś tam czasem zagląda i by natknął się na jakieś (może to być nawet jakiś jeden) to prosiłybyśmy o przesłanie go nam :) Później jak uzbieramy ich więcej to udostępnimy. Będzie wtedy więcej pokazane jeśli nam pomożecie. Przesyłajcie znalezione i nowe besty  na naszą pocztę. Będziemy wdzięczne za pomoc. Myślę że same poradziłybyśmy sobie jak dotychczas. Ale wasza pomoc tak przy okazji nie zaszkodzi. Z góry dziękujemy ;) 

7 komentarzy:

 1. czy wy przeglądacie te wszystkie stroby czy jakoś to wyszukujecie.Bo jak ja bym miała to wszystko przeglądac to ja dziękuję.(:

  OdpowiedzUsuń
 2. http://besty.pl/3003596 telefon trochę podobny do Violetty z 2 sezonu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie
  zapraszam kto-zna-violette.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog wejdźcie na mojego nazywa się crazymartyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten blog został nominowany do LBA. Szczegóły na moim blogu: http://wszystkoovioletta.blogspot.com/2013/11/nominacja-do-lba.html#comment-form :)

  OdpowiedzUsuń
 7. czego nie dodajecie więcej jest już 10.11

  OdpowiedzUsuń